Zajistíme Vám kvalifikované a spolehlivé pracovníky

Surety Jobs

Management firmy v roce 2016 nastavil vysokou kvalitu a standart poskytovaných služeb a v dalších letech chce tyto priority jenom vylepšovat. Zakázky realizujeme maximálně efektivně, s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Naše heslo zní „KVALITA = 100% SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA“.

Všichni zaměstnanci jsou průběžně školeni o zásadách všech odvětví průmyslu, kde působíme a důležitosti kvality při naší činnosti. Všichni zaměstnanci jsou školeni na BOZP.

Všichni pracovníci používají firemní uniformu s logem firmy a jmenovkou.

Zobrazit činnosti

Činnosti společnosti

Služby

Zakázky realizujeme maximálně efektivně, s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Naše heslo zní „KVALITA = 100% SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA“.

Volná pracovní místa

Jaké Vám nabízíme aktuální pracovní místa? Nahlédněte ...

Inspektor/ka kvality

Co potřebujeme: - dobrý zrak
                              - časová flexibilita
                              - příjemné vystupování
                              - pečlivost
                              - ochota pracovat

Mzda: 90 - 120Kč / hodinu

Primárně hledáme uchazeče ve Vysokém Mýtě, Chocni, Pardubicích a Hradci Králové.

Obsluha VZV

Požadavky:
Platný průkaz VZV
Praxe v řízení VZV min. 1 rok
Dobrý zdravotní stav
Ochota pracovat v třísměnném provozu

Mzda: 90 - 120 kč/hod

Průkaz VZV jsme schopni zajistit.

Místo výkonu práce: Dvořisko u Chocně

Možnost ubytování

Operátor/ka do výroby

Výkon práce Dvořisko u Chocně, 3-směnný provoz, ubytování, popř. svoz zdarma zajištěn. Nástupní mzda 90 - 120,-/hod + příplatky + ubytování + stravenky v hodnotě 109,-Kč.

Smlouva na HPP.

Nástup možný ihned

Tlumočník/ce a překladatel bulharského jazyka

Vysoké Mýto a okolí

Tlumočení a překlady z/do bulharského jazyka zaměstnancům výrobní společnosti. Odměna dohodou. Jde o částečný úvazek. Výkon práce ve Vysokém Mýtě a okolí.

Pracovník údržby

servis a pravidelná údržba CNC strojů

opravy obráběcích strojů
běžná údržba obráběcích strojů
komunikace s dodavatelskými subjekty
vedení záznamů o údržbě

vedení záznamů o opravách obráběcích strojů

Mzda: 22.000 Kč

Místo výkonu: Šašovice, okres Třebíč

Operátor, obráběč CNC frézovacích strojů

Pracovní náplň: Obrábí v souladu s výkresovou dokumentací.
Požadavky:

střední s maturitou technického směru

Mzda: od 20.000

Místo výkonu práce: Šašovice, okres Třebíč

Svářeč pro metodu 135 + 111

Požadujeme: svářečské zkoušky dle EN ISO 9606-1 nebo EN 287-1 pro metodu 135, 111, čtení  ve výkresové dokumentaci, jedná se o svařování tlakových nádob.

Programátor CNC frézovacích strojů

Náplň práce:

úprava a příprava dat
stanovení technologie obrábění
vytvoření NC kódu dle technického zadání a požadavků zákazníka